Kilka słów wstępu

Pozwolę sobie wyciągnąć bardzo smiały wniosek, że skoro trafiłeś na tą podstronę mojego bloga, to najprawdopodobniej jesteś zainteresowany umieszczeniem na nim swojej reklamy. Podejrzewam, że wołałbyś najpierw dowiedzieć się co nieco o moim blogu, dlatego z wielką przyjemnością przedstawię Ci zestawienie różnych danych dotyczących tego bloga.

  1. Statystyki
  2. Miejscówki
  3. Kalkulator cen
  4. Linki kontekstowe
  5. Lokowanie produktu
  6. Kontakt

Trochę statystyk

Blog został założony we wrześniu 2011 roku i już po kilkunastu miesiącach udało się zdobyć Page Rank 6, które utrzymuje się do dnia dzisiejszego. Przez cały ten okres napisałem w sumie 105 postów, pod którymi czytelnicy napisali 5160 komentarzy.

Aktualne liczbowe podsumowanie bloga przedstawia się następująco:

  • 40 000 odsłon w ciągu miesiąca, z czego 27 000 stanowią unikalni użytkownicy (wg Google Analytics)

Miejscówki

Jeżeli nadal jesteś zainteresowany reklamą na moim blogu, możemy przejść do konkretów :) Na poniższych screenach przedstawiających stronę główną bloga (po lewej), oraz wygląd pojedynczego postu (po prawej) zaznaczyłem przykładowe dostępne powierzchnie reklamowe:

Bloki reklamowe A, B, C, D, E i F (AdTaily) zostały przygotowane pod reklamy graficzne, natomiast blok reklamowy G został przeznaczony na linki tekstowe (maksymalnie 100 znaków).

Oczywiście nie samymi pieniędzmi człowiek żyje, dlatego bardzo chętnie przyjmę „opłatę” w postaci produktów o podobnej wartości. Tutaj zawsze jakoś się dogadamy, więc gorąco zachęcam do kontaktu.

Linki kontekstowe

Oprócz bannerów i standardowych linków reklamowych mogę zaproponować Ci jeszcze jedną, bardzo skuteczną formę reklamy – linki kontekstowe. Reklama kontekstowa jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Czytelnicy szybko zaczynają ignorować bannery znajdujące się na stronach www, ale link umieszczony w tekście, który czytają, zawsze przykuje ich uwagę.

Korzystając z poniższego formularza możesz szybko sprawdzić, ile razy dane słowo kluczowe występuje na moim blogu i jaki byłby koszt podlinkowania go do wybranej przez Ciebie strony www:dni

Lokowanie produktu

Najmniej inwazyjną, a jednocześnie jedną z najskuteczniejszych form reklamy jest lokowanie produktu. Jako zapalony majsterkowicz używam na co dzień całej masy narzędzi, narzędzi pomiarowych oraz różnich gadżetów. Jeżeli jesteś dystrybutorem tego typu sprzętu i chciałbyś, żebym użył np. smartfona konkretnej marki do sterowania układami Arduino, czy spawał jakimś konkretnym modelem spawarki, daj koniecznie znać! W zamian za udostępnienie z przyjemnością będę wspominał w treści postów o narzędziach i gadżetach, które były mi pomocne w czasie pracy.

Najchętniej przyjąłbym wszelkiego rodzaju narzędzia (multiszlifierkę, wkrętarkę, wiertarkę, spawarkę, oscyloskop, multimetr, itd), ale z powodzeniem mogę wpleść w treść postów informacje o takich gadżetach, jak Smartfony, które już od dawna wspomagają mnie przy majsterkowaniu, a także coraz częściej są mózgami konstruowanych zabawek.

Zastrzeżenie mam tylko jedno – chciałbym uniknąć lokowania produktów kiepskiej jakości. Najważniejsze dla mnie jest zaufanie moich czytelników, dlatego nigdy nie polecę im korzystania z czegoś, z czego sam bym nigdy nie skorzystał. Oczywiście nie muszą to być produkty z najwyższej półki – wystarczy, że będą niezawodne i solidnie wykonane. Takie nastawienie jest korzystne dla wszystkich – moi czytelnicy dostanąc informacje tylko o wartościowych produktach nabiorą do mnie zaufania, co w przyszłości może się przełożyć na ostateczną decyzję o zakupie.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu. Możesz pisać bezpośrednio na adres kontakt@kregoslup.info.pl, lub skorzystać z poniższego formularza kontaktowego:

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy)